Dom Ustroń, Dominikańska
Ustroń Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 19 Maj, 2026 15:38
1 150 000 zł
6284 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:183 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:924 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2015
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 150 000 zł / 6284 zł/m2
Opis oferty
Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość nowoczesny, elegancki dom o dopracowanej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, położony w niezwykle malowniczej okolicy Ustronia.To miejsce, w którym komfort życia spotyka się z naturą, a każdy dzień rozpoczyna się widokiem na górskie pasma oraz ogród i kończy w promieniach zachodzącego słońca.
Budynek został wzniesiony w technologii murowanej, z dbałością o detale i trwałość.
Powierzchnia zabudowy wynosi 149,23 m, natomiast powierzchnia użytkowa to aż 182,78 m przestrzeń zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności.
Dom usytuowany jest na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 924 m.
Regularny kształt oraz płaskie ukształtowanie terenu zapewniają pełną swobodę aranżacji, a otwarta ekspozycja gwarantuje doskonałe nasłonecznienie przez cały dzień.
Przemyślana przestrzeń Wnętrze domu zostało zaprojektowane tak, aby harmonijnie łączyć funkcjonalność z poczuciem przestrzeni.
Strefa dolna (piwnica): praktyczna i doskonale zagospodarowana obejmuje kotłownię z nowoczesnym piecem gazowym, pralnię, spiżarnię oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.
Parter serce domu: przestronny hol prowadzi do jasnego salonu z wyjściem na taras i ogród idealnego miejsca do odpoczynku i spotkań.
Dodatkowo na tym poziomie znajduje się sypialnia, gabinet, oddzielna kuchnia z jadalnią oraz łazienka.
Na powierzchni płytkowanej parteru zastosowano komfortowe ogrzewanie podłogowe.
W kondygnacji poddasza prywatna strefa domowników: dostępne poprzez eleganckie, drewniane schody.